загрузка...

Фільм Джуманджі (1995)

Jumanji
Постер до фільму Джуманджі (1995)
У невеликому місті живе власник взуттєвої фабрики з сім'єю. І ось одного разу син багатія Алан Перріш знаходить на місцевій будівництві скриню із загадковою настільною грою «Джуманджі». Він запрошує однокласницю Сару і демонструє дивовижну річ. Діти вирішують випробувати її і кидають кістки. В результаті невідомі сили тягнуть Алана. Ну а на Сару нападає зграя кажанів. Проходить 26 років, і власницею особняка Перріш стає Нора з двома племінниками Джуді і Пітером. Через пару днів на горищі хлопці знаходять ту саму гру. Цікавість змушує брата з сестрою кинути кістки. Але з кожним ходом стає все страшніше, адже в будинку з'являються гігантські комарі, зграя диких мавп, лев, а потім і подорослішав Алан Перріш. Виявляється, гра колись закинула його в джунглі. Спочатку герой намагається знайти батьків, але розуміє, що їх вже немає в живих. І все ж йому доводиться продовжити жахливу гру. Всі прямують до будинку Сари, адже «Джуманджі» очікує її ходу. Всі ці 26 років бідолаха лікувалася у психіатра, щоб забути про події дитинства. Алан хитрістю змушує її кинути кістки. Божевільний мисливець, стадо диких звірів, отруйні рослини - від усього цього доводиться рятуватися героям. Незабаром вони розуміють, що фігурки в грі повинні дійти до фінішу, і тоді все зникне. З великими труднощами Джуді, Пітеру, Сарі і Алану вдається закінчити зловісне суперництво з «Джуманджі». Перріш і його подружка знову опиняються в минулому. Вони прикували гру в ланцюзі і скидають її з моста в річку. Проходять роки. Сара і Алан стають чоловіком і дружиною. На одному прийомі вони зустрічаються з батьками Джуді і Пітера і відмовляють тих від відпустки в Канаді, де їм судилося загинути. Тим часом гру виносить на морське узбережжя, де її помічають дві молоді дівчини.

Інформація про фільм Джуманджі (1995)

Рік: 1995
Країна: США
Кіностудія: TriStar-Pictures
Режисер: Джо Джонстон
Основні актори: Робін-Вільямс Джонатан Гайд (Jonathan Hyde), Кірстен Данст (Kirsten Dunst), Бредлі Пірс (Bradley Pierce) та інші.

Фільм Джуманджі (1995) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам