загрузка...

Фільм Ейс Вентура 2: поклик природи (1995)

Ace Ventura: When Nature Calls
Постер до фільму Ейс Вентура 2: поклик природи (1995)
Ейс Вентура - відомий детектив, який займається пошуком зниклих тварин. Одна з його місій обертається трагедією, і чоловікові не вдається врятувати єнота, що застряг в горах. Убитий горем сищик вирішує відійти від справ і йде в тибетський монастир. Там в атмосфері спокою і забуття він цілими днями медитує, намагаючись забути про своїй поразці. Але його самота порушує якийсь пан, що пропонує йому кругленьку суму за розшук зниклого священної тварини одного з африканських племен. Попрощавшись з монахами-побратимами, Ейс повертається в гру. У невеликій екваторіальній країні є два племені - Вачаті і Вачуту. Їх вожді хочуть одружити своїх дітей, тим самим створивши надійний військовий союз. Але проблема полягає в тому, що у Вачаті вкрали священну кажана (Шикаку), яка повинна була послужити приданим. Батько другого сімейства вкрай ображений такою халатністю і ставить ультиматум: якщо до призначеного терміну тварина не буде знайдено, між племенами почнеться битва. У цій ситуації завдання Ейса полягає не тільки в затриманні рукокрилих, але і в практичному порятунку людей від кровопролитної війни. Провівши ретельно розслідування і зібравши безліч доказів, Вентура здогадується, що крадіжку скоїв його роботодавець Саймон Келлоу - багач, готовий пожертвувати чим завгодно заради грошей. Його зацікавило екскременти кажана (гуано), які мають дуже високу вартість на ринку. Детектив відважно прямує в будинок обманщика і там, заручившись допомогою тварин, заганяє його в пастку, змушує здатися і забирає у того Шикаку. Ейс поспішає до кордону між племенами і за мить до битви встигає зупинити їх, демонструючи знайдена тварина. Так він запобігає війні і повертає світ на ці території.

Інформація про фільм Ейс Вентура 2: поклик природи (1995)

Рік: 1995
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Стів Одекерк
Основні актори: Джим-Керрі Аян МакНіс/Ian McNeice, Саймон Келлоу/Simon Callow, Мейнард Ізайші/Maynard Eziashi, Боб Гантон/Bob Gunton, Софі Оконедо/Sophie Okonedo

Фільм Ейс Вентура 2: поклик природи (1995) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам