загрузка...

Фільм Ейс Вентура: детектив з розшуку домашніх тварин (1994)

Ace Ventura: pet detective
Постер до фільму Ейс Вентура: детектив з розшуку домашніх тварин (1994)
До фіналу Суперкубка з футболу залишається всього два тижні. А зловмисниками прямо зі стадіону команди «Dolphins» викрадений їх талісман - дельфін на прізвисько «Сніжок». Це загрожує образливим для всіх програшем у фіналі, так як командний дух підірваний. На пошуки кинуто всі сили поліції, але керівництво клубу вирішує додатково найняти приватного детектива по розшуку домашніх тварин, борця за права всіх птахів і звірів на ім'я Ейс Вентура, який хвацько береться за справу і відразу ж виявляє першу зачіпку - незвичайної форми бурштин, що відвалився від кільця одного з гравців команди. Провівши запаморочливе розслідування, Вентура виходить на слід викрадача, яким надається колишній гравець «Дельфінів» - Рей Фінкл. Гравець, кар'єра якого закінчилася після безглуздого промаху по воротах під час фіналу кілька років тому. Тепер він одержимий помстою команді і особливо гравцеві на ім'я Ден Моріно через те, що той неправильно виставив м'яч для удару «шнурівкою назовні». Перед Вентурою постає завдання якомога швидше знайти Фінклі, адже до фіналу залишилося зовсім мало часу. Завдяки своєму собаці йому вдається зрозуміти і обчислити викрадача, який, виявляється, весь цей час був поруч і заважав розслідуванню. У фіналі Ейс знаходить вкраденого «Снєжка» на старому складі і викриває замаскованого Фінклі. Це вдається зробити тільки з третьої спроби за допомогою викраденого гравця Дена Моріно, який звертає увагу на одну пікантну деталь, сховалася від уважного погляду детектива.

Інформація про фільм Ейс Вентура: детектив з розшуку домашніх тварин (1994)

Рік: 1994
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Том Шедьяк
Основні актори: Джим-Керрі, Кортні-Кокс Шон Янг/Sean Young, Тон Лок/Tone Loc, Ден Маріно/Dan Marino, Нобл Віллінгем/Noble Willingham

Фільм Ейс Вентура: детектив з розшуку домашніх тварин (1994) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам