Фільм Флірт зі звіром (2001)

Someone like you
Постер до фільму Флірт зі звіром (2001)
Хіба може чоловік, нехай навіть найбажаніший на світі, кинути чарівну, талановиту, успішну, незвичайну жінку? Джейн вже кілька днів постійно задавала собі це питання. Дівчина працювала на телебаченні, заробляла хороші гроші, її впізнавали на вулицях. Здавалося, новий продюсер Рей повинен бути щасливий, що така красуня подивилася в його бік. Точніше, закохалася без пам'яті. Рей, втім, теж часто зізнавався в любові. Їхні стосунки розвивалися, закохана парочка будувала спільні плани ... А потім чоловік раптом несподівано заявив, що їм доведеться розлучитися, і перестав відповідати на дзвінки. У Джейн було тільки одне пояснення вчинку колишнього нареченого. Рей - тварина. Мерзенне й егоїстичну, як всі інші чоловіки. Дівчина захотіла розвинути цю тему і написала статтю в популярний дамський журнал. В якості живого прикладу Джейн взяла походеньки свого колеги Едді, бабія і лоботряса. Але товаришеві по службі зовсім не сподобалася така слава.

Інформація про фільм Флірт зі звіром (2001)

Рік: 2001
Жанр: Комедія, Мелодрама
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Тоні Голдвін
Основні актори: Хю-Джекман Ешлі Джад, Грег Кіннер, Маріса Томей, Еллен Баркін, Катрін Дент, Пітер Фрідман, Лаура Ріган, С'ю Джин Сонг, Кейт Реддін

Фільм Флірт зі звіром (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

Рейтинг: 0/10 - 0 голосів
Додано:

Останні фільми 2017 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам