загрузка...

Фільм Я, знову я та Ірен (2000)

Me, Myself & Irene
Постер до фільму Я, знову я та Ірен (2000)
Чарлі Бейлігейтс працює поліцейським у маленькому містечку Род-Айленд. Він завжди був чуйною, наївним і ввічливим. Одружився на коханій дівчині, а коли та народила йому чорношкіру трійню хлопчиків - навіть не запідозрив її в зраді. Однак коли дружина кидає його заради темношкірого карлика, залишивши своїх дітей, в Чарлі щось змінюється. Ні, він як і раніше добрий і чуйний. Але тепер пригнічує в собі будь-які негативні емоції і бажання брати участь в яких би то не було конфліктах. Так тривало 18 років. Поліцейський обожнює своїх синів, та й вони відповідають йому взаємністю. Жителі міста сіли «добренький мимрити» на шию, відверто витираючи про нього ноги. І одного разу свідомість Чарлі не витримало, випустивши на волю альтер-его - Хенка. Друге «Я» виявилося повною протилежністю Бейлігейтса: різкий, склочний, розв'язний і швидкий на розправу. Психіатри, оглянувши героя, діагностували роздвоєння особистості. Тепер кар'єра в місцевих правоохоронних органах під ударом. Начальство дає йому нескладна справа - супроводити в Нью-Йорк шукану штатом злочинницю. Дівчина була доставлена ​​до відділку і передана на руки агентам безпеки. Виявилося, вона могла бути свідком у справі кримінального авторитета Діккі гальм. Попрощавшись з Ірен, герой знову зіштовхує з нею, коли та ... сама приходить до нього вночі в номер мотелю. Але лише для того, щоб просити допомоги. Люди ФБР вбиті, копи куплені мафією. Ховаючись з запала йому в душу красунею, Чарлі сам потрапляє під підозру поліції як викрадач і вбивця. Ірен же знайомиться і з Хенком, якого вона теж подобається. Любов виліковує героя від шизофренії, а сам він врятує дівчину від колишнього коханця-мафіозі. Добре ім'я поліцейського відновлено і скоро його чекає весілля з обраницею.

Інформація про фільм Я, знову я та Ірен (2000)

Рік: 2001
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Пітер Фарреллі
Основні актори: Джим-Керрі Ентоні Андерсон / Anthony Anderson, Кріс Купер / Chris Cooper, Монго Браунлі / Mongo Brownlee, Джерод Міксон / Jerod Mixon, Майкл Боуман / Michael Bowman, Річард Дженкінс / Richard Jenkins, Роберт Форстер / Robert Forster та інші

Фільм Я, знову я та Ірен (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам