загрузка...

Фільм Кінопобачення (2006)

Date movie
Постер до фільму Кінопобачення (2006)
Як і кожна дівчина, Джулія Джонс, мріє зустріти чоловіка її мрії, вступити з ним в законні відносини шлюбу і народити багато діточок. Тільки поки вона нікого не приваблює. Все псує її повна фігура. Але Джулія романтична і активна дівчина, не спроможна зупинятися на досягнутому, біжить попереду себе і ставить мету. Вона обов'язково повинна схуднути і зустрітися з самим милим хлопцем. На які жертви тільки не підеш заради свого майбутнього. І ось, через певний період часу, вона ставати ідеалом для багатьох. Її струнка фігура дозволяє красуватися в коротких спідницях і не бояться сторонніх поглядів. Тепер у неї є те, про що вона так довго мріяла - молода людина, з яким дівчина збирається пов'язати свою долю. Але поспішати нема чого. Потрібно для початку пізнати один одного. Ну а хто з цим допоможе, як не їхні батьки. Знайомство з родичами - це особлива частина відносин. Але не всі представники сімейного кола бувають такі як їхні діти. Іноді абсолютно неможливо знайти між ними подібності. Ці родинні зустрічі вносять багато нового в життя майбутніх молодят. І не завжди це закінчується приємними спогадами або веселими розповідями.Як і кожна дівчина, Джулія Джонс, мріє зустріти чоловіка її мрії, вступити з ним в законні відносини шлюбу і народити багато діточок. Тільки поки вона нікого не приваблює. Все псує її повна фігура. Але Джулія романтична і активна дівчина, не спроможна зупинятися на досягнутому, біжить попереду себе і ставить мету. Вона обов'язково повинна схуднути і зустрітися з самим милим хлопцем. На які жертви тільки не підеш заради свого майбутнього. І ось, через певний період часу, вона ставати ідеалом для багатьох. Її струнка фігура дозволяє красуватися в коротких спідницях і не бояться сторонніх поглядів. Тепер у неї є те, про що вона так довго мріяла - молода людина, з яким дівчина збирається пов'язати свою долю. Але поспішати нема чого. Потрібно для початку пізнати один одного. Ну а хто з цим допоможе, як не їхні батьки. Знайомство з родичами - це особлива частина відносин. Але не всі представники сімейного кола бувають такі як їхні діти. Іноді абсолютно неможливо знайти між ними подібності. Ці родинні зустрічі вносять багато нового в життя майбутніх молодят. І не завжди це закінчується приємними спогадами або веселими розповідями.

Інформація про фільм Кінопобачення (2006)

Рік: 2006
Країна: США, Швейцарія
Кіностудія: Regency Enterprises,New Regency Pictures
Режисер: Арон Сельцер
Основні актори: Елісон Генніґан / Alyson Hannigan, Адам Кембелл / Adam Campbell, Джеіфек Кулідж / Jennifer Coolidge, Тоні Кокс / Tony Cox, Ліл Джон / Lin Jon, Кармен Електра / Carmen Electra, Софі Монк / Sophie Monk, Марі Матіко / Marie Matiko, Джуда Фрідлендер / Judah Friedlander, Джош Маєрс / Josh Meyers, Фред Віллард / Fred Willard, Едді Ґріффін / Eddie Griffin

Фільм Кінопобачення (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам