загрузка...

Фільм Любов без правил (2008)

Leatherheads
Постер до фільму Любов без правил (2008)
Перенесемося в 1925, де розгортаються дії комедії «Любов без правил» (Leatherheads). Капітан футбольної команди нижчої ліги, цілеспрямований, чарівний і відрізняється зухвалістю. Додж Коннелі горить бажанням зробити зі своєї команди знаменитість народного масштабу. Мрія Коннелі переживає чорну смугу, після якої видно помітні просвітління: в «набрід» з'являється зірка коледжу, герой країни, який відзначився під час Першої Світової війни Картер Разерфорд, який володіє симпатичною зовнішністю і прекрасною фізичною формою. Улюбленець Америки привертає увагу починаючої журналістки Лексі Літтлтон, яка бажає довести, що в історії зоряного гравця все не так вже й гладко. У той час, як Лексі дізнається факти з минулого, два головних гравця - Додж і Картер - змагаються за її серце, не на жарт захопившись журналісткою. Фільм складається з іскрометного гумору, несподіваних поворотів і, звичайно, з любовних інтриг. Життя героїв захоплює, їхні вчинки змушують замислитися, а жарти допоможуть провести час із задоволенням!

Інформація про фільм Любов без правил (2008)

Рік: 2008
Країна: США, Німеччина
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Джордж Клуні
Основні актори: Джордж-Клуні Рене Зельвеґер / Renée Zellweger, Джон Красінскі / John Krasinski, Девід де Фріз / David de Vries, Рік Форрестер / Rick Forrester, Малкольм Ґудвін / Malcolm Goodwin, Метт Бушнелл / Matt Bushell, Томмі Гінклі / Tommy Hinkley, Тім Ґріффін / Tim Griffin, Крістіан Столте / Christian Stolte

Фільм Любов без правил (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам