загрузка...

Фільм Людина-оркестр (1970)

L'homme orchestre
Постер до фільму Людина-оркестр (1970)
Мюзикл, в якому Луї де Фюнес виконує роль постановника танців Еванса-Еванса, який тримає своїх підопічних в суворій дисципліні. А оскільки всі танцюристи в його трупі - дівчата, то можна собі уявити, яким характером потрібно володіти, щоб впоратися з ними. Проте Еванс справляється, затято, немов рідний батько, оберігаючи їх від чоловічої уваги. А вже цієї уваги у дівчат завжди хоч відбавляй, тим більше під час прем'єри нового музично-танцювального шо трупа подорожує по найбільших містах світу: Лондон, Москва, Париж, Нью-Йорк. Але одного разу з тираном Евансом відбувається разюче перевтілення, в його руках опиняється однорічна дитина, підкинута в його кімнату. Ось тут-то у керівника балету відкриваються нові, раніше не відомі таланти... Як завжди, де Фюнес неймовірний у своїх жестах і міміці. Один із найсмішніших моментів фільму це той, де Еванс роздає їжу своїм підопічним. І без того худі дівчата з жалістю випрошують у нього жменьку рису і трохи меду, а злющий наставник накладає їм одних салатів і підсипає ліки проти хвороби: «Як самопочуття? Добре? Ну, буде ще краще!».

Інформація про фільм Людина-оркестр (1970)

Рік: 1970
Жанр: Комедія
Країна: Франція
Кіностудія: Gaumont
Режисер: Серж Корбер
Основні актори: Луї-де-Фюнес Даніель Белю / Daniel Bellus, Макс Деро / Max Desrau, Ноель Адам / Noëlle Adam, Олівьє Де Фюнес / Olivier De Funès, Тиберіо Мюржія / Tiberio Murgia, Вітторіа де Сільверіо / Vittoria Di Silverio, Паоло Тодеско / Paola Tedesco, Франко Вольпі / Franco Volpi та інші

Фільм Людина-оркестр (1970) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам