загрузка...

Фільм Майор Пейн (1995)

Major Payne
Постер до фільму Майор Пейн (1995)
Майор Бенсон Пейн - морський піхотинець, який успішно виконав не одне завдання. Він звик вбивати ворогів і не боятися труднощів. Однак після чергової операції начальство вирішує, що військовому потрібно змінити рід занять і відправляє його у відставку. Пейн не знає, чим себе зайняти, однак несподівано йому надходить пропозиція стати інструктором в спеціалізованій академії і підготувати кадетів до щорічних змагань, головний приз яких хлопці вже давно не можуть виграти. Приступивши до роботи, майор знайомиться зі своїми підопічними. Дисципліна для них пусте слово; брати участь в будь-яких конкурсах вони не хочуть. Пейн вирішує впритул зайнятися вихованням лінивців. Строгість і вимогливість наставника викликають у хлопців тільки ненависть. Вони намагаються позбутися від військового усіма способами: підсипають йому проносне, наймають громила на мотоциклі, роблять провокаційні знімки зі сплячим майором, переодягши одного з хлопців в дівчину, намагаються вкрасти кубок у своїх опонентів. Однак нічого не допомагає, Пейн не здається і тільки більше вимагає з кадетів. Бенсон знайомиться з Емілі Уолберн, яка стежить за фізичним і моральним здоров'ям кадетів. Він запрошує її на побачення. Майор змушує хлопців повірити в себе і мотивує їх боротися за кубок. Напередодні змагань Пейн дізнається, що начальство просить його повернутися, так як з'явилося відповідне завдання. Він вирішує піти, і кадети їдуть битися за нагороду без свого наставника. Хлопці стараються щосили, і дуже засмучуються, коли судді несправедливо занижують їм бали. В цей час приходить майор і, розібравшись сжюрі, залишається з підопічними, яким вдалося виграти кубок. Через деякий час Пейн одружується на Емілі і починає тренувати нову групу хлопців.

Інформація про фільм Майор Пейн (1995)

Рік: 1995
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Nick Castle
Основні актори: Деймон Уейнс, Майкл Айронсайд, Керін Парсонс, Росс Бікелл, Скотт Бігелоу, Йода Блейр, Орландо Браун, Пейтон Чессон-Фол, Стівен Коулмен, Марк Конуей, Девід ДіХарт, Джошуа Тодд Дівелі

Фільм Майор Пейн (1995) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам