загрузка...

Фільм Невдахи (2003)

Tais-toi
Постер до фільму Невдахи (2003)
Рубі - професійний кілер, який після крадіжки великої суми грошей у мафії потрапляє до в'язниці. Він замкнутий, оголосив голодування і повністю ігнорує будь-яку співпрацю з поліцією. У камеру до нього підсаджують Квентіна, горе-грабіжника, ідіота і силача, в надії, що своєю тупістю той зуміє розговорити злочинця. Але замість дружби з новим товаришем по камері Рубі перерізає собі вени і відправляється в лазарет. Насправді це - план втечі, а тим часом Квентін робить те ж саме і теж потрапляє в лікарню. У психіатричному відділенні нав'язливий новий друг весь час заважає кілеру в його планах. Коли той вже підкупив лікаря і готовий бігти, цей величезний чолов'яга втручається зі своїм безглуздим планом втечі. На волі Рубі теж не може звільнитися від Квентіна - тепер вони стали нерозлучною парочкою і разом пройшли через безліч кумедних пригод. Мета колишнього найманця - його бос Фогель, але ідіот-напарник постійно заважає і не дає помститися. Зате і допомагає він чимало, адже за колишнім кілером невідступно слідують його подільники з мафії, яким дуже хочеться дістатися до грошей, які чоловік приховав. Друзі купують собі бістро, і простак Квентін мріє про успішний бізнес. Але для того, щоб нове життя стала реальністю, доведеться все ж розібратися з Фогелем. У фіналі фільму Рубі вбиває мафіозі, Квентін рятує життя одному, але сам отримує кулю, і обидва вони потрапляють в руки поліції.

Інформація про фільм Невдахи (2003)

Рік: 2003
Жанр: Комедія
Країна: Франція
Кіностудія: TF1 Films Production
Режисер: Франсіс Вебер
Основні актори: Жерар-Депардьє, Жан-Рено Рішар Беррі, Андре Дюссольє, Жан-П'єр Мало, Жан-Мішель Нуарей, Лоран Гамелон, Орельєн Рекуан, Венсан Москато, Тіккі Ольгадо

Фільм Невдахи (2003) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам