загрузка...

Фільм Опустити перископ / Підняти перископ (1996)

Down Periscope
Постер до фільму Опустити перископ / Підняти перископ (1996)
Задавати тон в цій авантюрній комедії режисер Девід С. Уорд ( «Несплячі в Сіетлі», «Ескадрилья« Лафайєт ») доручив Келсі Греммер, коханому глядачами за роллю Звіра у фільмі« Люди Ікс: Остання битва ». Над сюжетними завихреннями підводних пригод дивною команди під керівництвом не менш дивного капітана попрацював Х'ю Вілсон, відомий своїми режисерськими роботами «Поліцейська академія», «Вибух з минулого», «Клуб перших дружин». Призначення на дизельну підводний човен часів Другої світової інший на місці капітана Тома Доджа порахував би приниженням, але цього морському вовку вже просто нічого втрачати. Більш того, він серйозно розглядає такий поворот подій як відмінний шанс проявити себе. Бешкетникові і гуляки було обіцяно, що якщо він впорається із завданням і знищить муляж американського підводного човна в масштабних навчаннях, наступне його призначення буде вже більш гідним. Пікантність ситуації додасть жінка-офіцер, певна примкнути до горе-команді в якості експерименту. За ходом морських навчань ви можете дивитися онлайн в фільмі «Прибрати перископ». Подивитися фільм "Прибрати перископ" онлайн ви можете в хорошій якості. Приємного перегляду!

Інформація про фільм Опустити перископ / Підняти перископ (1996)

Рік: 1996
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Девід С. Ворд
Основні актори: Роб-Шнайдер Келсі Греммер, Лорен Холлі, Гаррі Дін Стентон, Брюс Дерн, Вільям Х. Мейсі, Кен Хадсон Кемпбелл

Фільм Опустити перископ / Підняти перископ (1996) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам