загрузка...

Фільм Перша донька (2004)

Chasing Liberty
Постер до фільму Перша донька (2004)
Подивившись кінофільм "Перша дочка" (Chasing Liberty), ми знову поринимо в той час, де кожен-кожен підліток дуже мріє про шалене та божевільне життя, яке буде повне пригод та цікавих зустрічей, нових знайомств, закоханостей і найщиріших почуттів, але далеко не у всіх це виходить. Звичайно ж, у кожного підлітка своя причина, яка аргументує його дії. Анна - підліток, який просто не може жити як усі, а все тому що вона старша дочка самого президента Сполучених Штатів Америки. Вона, як і будь-яка сама звичайна дівчинка-підліток дуже мріє про щире кохання, але єдині чоловіки, які її оточують - це її власна охорона. Насправді, Ганні не так багато потрібно, вона не просить зірок з неба, їй просто хочеться бути самою собою, мати добрих друзів, зустрічати щодня цікавих людей, зав'язувати нові знайомства, проживаи життя з пригодами, закохуватися та повністю поринати в самі щирі почуття. Мати кохання. Чи зуміє вона відстояти свої права можна дізнатися подивившись фільм "Перша дочка" (Chasing Liberty).

Інформація про фільм Перша донька (2004)

Рік: 2004
Країна: США
Кіностудія: Alcon Entertainment
Режисер: Енді Кедіфф
Основні актори: Метью-Гуд Менді Мур / Mandy Moore, Старк Сендс / Stark Sands, Тоні Джайвардена / Tony Jayawardena, Джеремі Пайвен / Jeremy Piven, Аннабелла Шиорра / Annabella Sciorra

Фільм Перша донька (2004) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам