загрузка...

Фільм Поцілунок на щастя (2006)

Just My Luck
Постер до фільму Поцілунок на щастя (2006)
Ешлі з дитинства живе в Манхеттені і за нею завжди вважалася слава найвдалішої дівчини. У неї були самі заводні подруги, кращий хлопець в школі і наймодніший одяг. У неї ніколи не було проблем, всі вони якось вирішувалися самі по собі. Завжди охайна, стильна і сексапільна - таку звикли бачити Ешлі всі навколишні. Але на шкільному балу вона, як і багато дівчаток, дозволила себе поцілувати незнайомцеві в масці. Хто він? Та яка різниця, у неї таких випадкових юнаків багато. А ось для цього хлопця, мабуть, це рідкісна випадковість не зганьбитися перед дівчиною. Він повна її протилежність, повний невдаха. Але разом з цим поцілунком, вони неначе помінялися своїми долями. І за один вечір Ешлі примудрилася зламати каблук, потрапити в поліцію і забруднитися до невпізнання. У чому ж причина її бід? Адже вона такого ніяк не очікувала. Зате у молодої людини з'явилося багато приємних звісток. У нього почало все ладитися на роботі і в особистому житті. Вирішилося питання з квартирою. Але вони обидва розуміли, що це не випадковість. І Ешлі, як нікому іншому, дуже хотілося виправити це становище подій. Та тільки як знайти відчайдушного незнайомця?

Інформація про фільм Поцілунок на щастя (2006)

Рік: 2006
Країна: США
Кіностудія: Regency Enterprises
Режисер: Дональд Петрі
Основні актори: Ліндсі-Лохан Кріс Пайн, Самайр Армстронґ, Брі Тьорнер, Файзон Лав, Міссі Пайл, Макензі Веґа, Карлос Понсе, Том Флетчер, Денні Джонс

Фільм Поцілунок на щастя (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам