загрузка...

Фільм Проблемна дитина (1990)

Problem Child
Постер до фільму Проблемна дитина (1990)
Маленького Джуніора з дитинства кидає кожна сім'я, в якій він побував. З самого моменту народження він кочує з однієї сім'ї в іншу, але неодмінно виявляється знову в притулку, а все через свого деструктивного поведінки і вічних капостей. Бенджамін Хілі завжди мріяв мати сина, але його дружина Фло нездатна зачати. Саме так вони виявляються в дитячому притулку, де зустрічаються з семирічним Джуніором, який зовсім не подарунок. Хлопчик навіть листується зі своїм кумиром, серійним вбивцею на ім'я Мартін Бек. Але згодом родина розуміє, що з Джуніором буде непросто. Хлопчик постійно паскудить і перетворює їх життя в справжнє пекло. Одного разу Бену доводиться покарати сина, але, бачачи, як хлопчик засмучений, він вирішує дати йому своє найцінніше майно - сушений чорнослив, який належав ще його дідові. Здається, цей жест пов'язує батька і сина. Але незабаром Джуніор продовжує свої витівки. Бен відправляється в притулок, але, дізнавшись, що хлопчика повертали вже тридцять разів, передумує. Незабаром Джуніора і Фло викрадає Мартін Бек, який хоче отримати за них викуп. Бен відправляється рятувати сина. Після серії погонь і пострілу, який завдяки випадку потрапив рівно в чорнослив, який знаходився в кишені батька, Мартіна заарештовують, а батько і син возз'єднуються. Фло ж тепер навряд чи знову стане частиною їх сім'ї.

Інформація про фільм Проблемна дитина (1990)

Рік: 1990
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Денніс Дуган
Основні актори: Джон Ріттер, Джек Уорден, Майкл Олівер, Гілберт Готтфрід, Емі Ясбек, Майкл Річардс, Пітер Юрасик, Шарлотт Акин, Джордан Бертон, Елі Каммінз, Мегі Доусон, Денніс Дуган

Фільм Проблемна дитина (1990) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам