загрузка...

Фільм Щасливець Гілмор (1996)

Happy Gilmore
Постер до фільму Щасливець Гілмор (1996)
Грати з Хеппі Гилмором в хокей одне покарання. Він практично не потрібен на льоду і все, на що придатний хлопець - це сильний удар повз ворота. А ще молода людина зовсім не вміє контролювати свої емоції і лізе в бійку при будь-якому зручному випадку. Гілмор навіть примудрився побитися під час гри, тому був виключений зі складу команди. Після чого в помсту побив і тренера! Повернувшись додому, забіяки чекала ще одна неприємність: від нього збігає дівчина, не бажаючи пов'язувати свою долю з невдахою. Але на цьому сюрпризи не закінчуються - у бабусі хлопця за несплату за рахунками відбирають будинок. На деякий час влаштувавши стареньку в пансіонат, Хеппі Гілмор обіцяє за всяку ціну зібрати суму в 270 тис. Доларів для викупу нерухомості. Але він вміє лише сильно бити! Це вміння в нагоді молодій людині в гольфі. Незважаючи на своє презирство до гольфістам, і відпускаючи жарти з приводу «роботи стегнами» під час удару, Гілмор змушений взяти участь в турнірі. Його завдання - терміново дістати гроші. А гонорари у гравців в гольф немаленькі! До того ж у хлопця є всі шанси перемогти, адже його м'яч пролітає відразу два поля. Це як раз той випадок, коли сила є, а розуму не треба. Підробляючи на різних турнірах, Хеппі вирішує боротися за титул чемпіона. Але у нього є сильний суперник - Шутер Макгевін, який піде на все, лише б перемогти! Лідируючи в грі, наш герой раптом різко здає свої позиції, не оговталися після підлаштований автомобільної аварії. Однак відступати Гілмор не має наміру. Він виграє чемпіонат, у вирішальний момент влучно потрапивши в лунку. Переможець викуповує будинок і, забравши бабусю з пансіонату, вони відзначають заселення келихом ігристого вина. «Хто не ризикує, той не п'є шампанське» - так і хочеться сказати на завершення.

Інформація про фільм Щасливець Гілмор (1996)

Рік: 1996
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Денніс Дуґан
Основні актори: Адам-Сендлер, Бен-Стіллер Крістофер МакДоналд, Джулі Бовен, Френсіс Бей, Карл Везерс, Аллен Коверт, Роберт Шміґель, Боб Беркер

Фільм Щасливець Гілмор (1996) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам