загрузка...

Фільм Скубі-Ду (2002)

Scooby-Doo
Постер до фільму Скубі-Ду (2002)
Фільм «І з'явиться герой ... чотириногий ... Скубі Ду» є продовженням цілої серії історій про компанії друзів, які розслідують невідоме і непізнане. Сюжет даного фільму розповідає про те, то Таємна корпорація - а саме так іменували себе молоді сищики - розпалася через нерозуміння позицій один одного і ось уже 2 роки як хлопці не співпрацюють. У Спрінг-Брейк, який є модним курортом, відбуваються дивні історії з привидами. Господар Зловісного острова Еміль Мондаваріуса викликає по одному всіх членів Таємної корпорації на острів в надії примирити їх і об'єднати для розслідування паранормальних явищ, що відбуваються на курорті - адже ці незрозумілі події можуть розполохати всіх відпочиваючих. Скубі Ду і його друзі починають розслідування, і одночасно починається примирення команди сищиків.

Інформація про фільм Скубі-Ду (2002)

Рік: 2002
Країна: США, Австралія
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Раджа Госнелл
Основні актори: Фредді Принц мол. / Freddie Prinze Jr., Сара Мішель Ґелар / Sarah Michelle Gellar, Меть'ю Лілард / Matthew Lillard, Лінда Карделліні / Linda Cardellini, Роввен Аткінсон / Rowan Atkinson, Айла Фішер / Isla Fisher, Міґель А. Нунь'єс мол. / Miguel A. Núñez Jr.

Фільм Скубі-Ду (2002) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам