загрузка...

Фільм Тварина (2001)

The Animal
Постер до фільму Тварина (2001)
Ексцентрична комедія про людину, який наполовину тварина змусить від душі посміятися над абсолютно неполіткоректними жартами. Роб Шнайдер не тільки зіграв нового «містера Хайда», але також виступив співпродюсером і сценаристом фільму. Марвін завжди хотів піти по стопах батька, бравого служителя порядку. Але таким, як він, не місце серед героїв. Як не крути, крутого копа з нього не виходить. Однак жартівниця-доля вирішує підкинути простачка шанс. Марвін потрапляє в аварію, вижити після якої йому дозволяє тільки пересадка різних органів. Начебто, звичайна справа ... тільки ось операції проводить дивний доктор, та до того ж в секретній лабораторії. Здавалося б, через що сир-бор? А справа в тому, що нові органи Марвину дістаються від звіряток. Відновлювальний період йде добре, навіть занадто. Хлопець набуває надможливості і нарешті може приступити до втілення мрії всього життя. Такого супер-копа Америка ще не знала ... Якщо вам цікаво дізнатися, як складеться доля головного героя, рекомендуємо дивитися онлайн «Тварина».

Інформація про фільм Тварина (2001)

Рік: 2001
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Revolution Studios
Режисер: Люк Грінфілд
Основні актори: Роб-Шнайдер Коллін Гескелл (Colleen Haskell), Джон К. Маꥳнлі (John C. McGinley), Едвард Еснер (Edward Asner), Майкл Кейтон (Michael Caton), Луїс Ломбарді (Louis Lombardi), Ґай Торрі (Guy Torry), Боб Рубін (Bob Rubin), Пілар Шнайдер (Pilar Schneider), Скотт Уїлсон (Scott Wilson), Реймонд Ма (Raymond Ma), Майкл Пападжон (Michael Papajohn), Рон Роґґе (Ron Roggé), Голлі Мейплс (Holly Maples), Генріетта Мантела (Henriette Mantel), Джеремі Крамер (Jeremy Kramer), Робб Скайлер (Robb Skyler), Філіп Болден (Philip Bolden), Тіммі Дітерс (Timmy Deters), Мітч Голлман (Mitch Holleman), Чарлі Стюарт (Charlie Stewart), Тім Герцоґ (Tim Herzog), Адам Сендлер (Adam Sandler), Фред Столлер (Fred Stoller), Ноель Ґуґлемі (Noel Gugliemi)

Фільм Тварина (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам