загрузка...

Фільм Ведмедик «Тед» / Третій зайвий (2012)

Ted
Постер до фільму Ведмедик «Тед» / Третій зайвий (2012)
Джон закохався в одну дівчину на ім'я Лорі, вони давно зустрічаються і пора б вже одружиться. І ось цей момент настає, здавалося б чого простіше подарувати кільце дамі, встати на коліно, поцілувати ручку і зізнатися в коханні. Це дійсно не складно, але протягнути відносини до весілля коли в тебе є такий друг як Тед дуже складно. Тед - це плюшевий ведмідь, з яким Джон прожив усе своє життя і ніколи не розлучиться. Ведмідь поводиться аморально, багато п'є, курить і зустрічається з розпусними дівчатами. Чи зможе Тед перешкодити весіллю Джона з Лорі? Адже він вважає що весілля це кінець дружби ... Сет Макфарлейн втілив у реальність таку приголомшливу смішну задумку, цей плюшевий ведмідь буде жити людським життям, курити, випивати, вести себе погано, знімати дівчат, матюкається і всіляко заважати одружиться своєму краще одному, адже це може засмутити їх відносини і звичайно ж Тед не залишить нікого байдужим, адже він такий милий, красивий і пухнастий. Фільм вийшов на екрани 2 серпня 2012 і відразу завоював багато сердець любителів посміємося від душі. На цю картину було витрачено 50 000 000 доларів, в загальному то не кволо, напевно на обробку і створення цього ведмедя пішла половина цієї суми. У перші два тижні ця комедія зібрала $ 79614625 в США і вже повністю окупилася з лишком, це показує її затребуваність і популярність.

Інформація про фільм Ведмедик «Тед» / Третій зайвий (2012)

Рік: 2012
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Сет МакФарлейн
Основні актори: Марк-Волберг, Міла-Куніс Сет Макфарлейн, Джованні Рібізі, Джессіка Строуп, Патрік Варбертон, Джоель МакХейл, Лора Вандервурт, Мелісса Ордвей, Аедін

Фільм Ведмедик «Тед» / Третій зайвий (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам