загрузка...

Фільм Великий білий обман (1996)

The Great White Hype
Постер до фільму Великий білий обман (1996)
Захоплююча спортивна комедія Реджинальда Хадлін, що розповідає про закулісні інтриги боксу. Головний герой, якого талановито виконує Семюель Л. Джексон, працює організатором чемпіонатів з боксу. Однак рейтинги весь час падають, і меткий ділок планує влаштувати «бій століття», на якому можна зрубати хороший куш. Мало хто знає, що преподобний Фред Салтон за сумісництвом працює організатором підпільних змагань з боксу. Справи йдуть не дуже добре, і Фред раз за разом втрачає гроші, щоб це припинити, він задумує неймовірний бій, який повинен зібрати йому касу. Герой вмовляє не дуже відомого, та ні разу не перемоденого боксера вийти на бій проти діючого чемпіона. Однак у справу втручається пронирливий репортер, і незабаром сумнівні методи містера Салтон стають відомі широкому загалові. Це призводить до непередбачуваних результатів. Хочете дізнатися, яким? Тоді дивіться онлайн «Великий білий обман». Захоплюючий сюжет, який чудово поставлені сцени бою і неймовірно комічні ситуації не дадуть вам нудьгувати!

Інформація про фільм Великий білий обман (1996)

Рік: 1996
Країна: США
Кіностудія: Atman Entertainment
Режисер: Реджинальд Хадлін
Основні актори: Семюел-Л.-Джексон, Джеймі-Фокс Джефф Голдблюм (Jeff Goldblum), Пітер Берг (Peter Berg), Корбін Бернсен (Corbin Bernsen), Джон Ловіц (Jon Lovitz), Чіч Марін (Cheech Marin), Деймон Вайанс (Damon Wayans) та інші

Фільм Великий білий обман (1996) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам