загрузка...

Фільм Великий куш (2000)

Snatch
Постер до фільму Великий куш (2000)
Сюжет починає розгортатися навколо великого куша, алмазу в 84 карата, вкраденого з єврейської контори бандою грабіжників. Діамант дістається чотирипала Френку. На його плечі лягає зобов'язання доставити скарб в Америку босові Аві. Але замість цього він робить ставку на підпільному поєдинку, тим самим розв'язуючи ланцюжок подій. Про Френка дізнається російський громила Борис на прізвисько «Бритва», який вважає, що куш повинен належати йому. Двоє найнятих чорношкірих прихоплюють з собою ще одного, для виконання справи. Після багатьох пригод вони знаходять Френка, але домінують в дипломаті, намертво пристебнуті до кисті героя. Недовго думаючи, бандити вантажать бідолаху в багажник. Бос вирішує питання ще простіше: зопалу вбиває чотирипала, відрубавши йому руку, а валізу з алмазом і кінцівкою забирає. Трохи раніше Турок і Томмі, нелегальні боксерські промоутери, подумують купити новий фургон, щоб жити і працювати в ньому. Разом з боксером, який повинен був битися в майбутньому поєдинку, один з них відправляється в поселення циганів. Там вони роблять свою покупку у Міккі. Але товар виявився неякісним і тому, повернувшись назад, Томмі загрожує боєм з його супутником, якщо обманщик не поверне гроші. Погодившись на поєдинок, продавець перемагає одним ударом, і боксер відправляється в лікарню. Такий результат друзі не передбачали, адже хлопець повинен був брати участь в бою. Організатор заходу жартувати не звик і дуже не любить, щоб його підводили. Промоутери просять Міккі взяти участь в поєдинку, на що той дає згоду, яке стає фатальним для всіх персонажів. В кінці фільму володарем коштовності випадково стає циганський пес. Історія повторюється: камінь потрапляє в руки Томмі і Турка, а Аві знову вилітає до Лондона.

Інформація про фільм Великий куш (2000)

Рік: 2000
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Гай-Річі
Основні актори: Бред-Пітт, Джейсон-Стетхем Бенісіо Дель Торо, Вінні Джонс, Денніс Фаріна, Рад Сербеджа (Rade Serbedzija), Алан Форд (Alan Ford), Ленні Джеймс (Lennie James), Евен Бреннер (Ewen Bremner), Джейсон Флемінґ (Jason Flemyng), Ґай Річі (Guy Ritchie) та інші.

Фільм Великий куш (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам