загрузка...

Фільм Весілля мого найкращого друга (1997)

My Best Friend Wedding
Постер до фільму Весілля мого найкращого друга (1997)
Джулія Робертс і Кемерон Діас в романтичній комедії "Весілля кращого друга", що оповідає про важливість вірно прийнятих рішень. У день свого двадцатівосьмілетія Джуліанна розуміє, що жила останні дев'ять років тільки в очікуванні цього доленосного моменту. Коли їй було всього дев'ятнадцять, вона уклала своєрідний пакт зі своїм кращим другом Майком. Хлопці домовилися, що якщо ніхто з них до двадцяти восьми років не знайде свою половинку, то вони одружаться між собою. У повсякденній суєті і турботах колишні однокашники зовсім забули про цю домовленість. Однак в той самий день Джуліанна дізнається від Майка по телефону, що він одружується ... але не на ній. Його обраницею стала спадкоємиця великих статків і просто симпатична блондинка Кімберлі Уоллос. Усвідомивши своє призначення в якості дружини Майка, Джуліанна терміново збирається в аеропорт. До весілля кращого друга залишається всього чотири дні, не можна втрачати ні хвилини. Подивитися про те, як у Джуліанна вийде повернути нареченого, ви зможете онлайн в нашому інтернет-кінотеатрі. Подивитися фільм "Весілля кращого друга" онлайн ви можете в хорошій якості. Приємного перегляду!

Інформація про фільм Весілля мого найкращого друга (1997)

Рік: 1997
Країна: США
Кіностудія: TriStar-Pictures
Режисер: П. Дж. Хоган
Основні актори: Джулія-Робертс, Кемерон-Діаз Дермот Малруні /Dermot Mulroney, Філіп Боско /Philip Bosco/, Руперт Еверет /Rupert Everett/, М. Еммет Уолш, Кері Престон, Кристофер Мастерсон, Рейчел Гріфітс, Сьюзен Саліван

Фільм Весілля мого найкращого друга (1997) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам