загрузка...

Фільм Весiльний розгром (2011)

A Few Best Men
Постер до фільму Весiльний розгром (2011)
Фільм розповість про весілля одного з трійці нерозлучних друзів. Сюжет простий, але весілля - це завжди унікально і весело. Все починається з того, що Девід, а саме так звуть головного героя кінокомедії «Весільний розгром», зустрічає дівчину з Австралії, і між ними закручується пристрасний роман. Все закінчується наміром одружуватися, що викликає досить неоднозначну реакцію у друзів головного героя і його родичів. Більше того, всім доведеться їхати до Австралії, адже саме там буде проходити весілля. Там майбутньому нареченому належить познайомитися з батьками і сестрою своєї коханої. Потім численні приготування, і саме торжество, знайомство з іншою країною, що обов'язково додасть багато смішних ситуацій. Весілля - це весело, а коли вона така, якою її хочуть бачити молоді люди, то нудно не буде нікому. І молодятам, і їх рідні, і друзям Девіда, які теж хочуть запам'ятати свою подорож на інший континент. Чим закінчаться їх веселі пригоди?

Інформація про фільм Весiльний розгром (2011)

Рік: 2011
Кіностудія: Screen Australia
Режисер: Стефан Елліот
Основні актори: Ксавєр Семюель / Xavier Samuel, Кріс Маршал / Kris Marshall, Кевін Бішоп / Kevin Bishop, Тім Драксл / Tim Draxl, Лаура Брент / Laura Brent, Ребел Вілсон / Rebel Wilson, Олівія Ньютон-Джон / Olivia Newton-John, Джонатан Біґінс / Jonathan Biggins, Елізабет Дебікі / Elizabeth Debicki

Фільм Весiльний розгром (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам