загрузка...

Фільм Замочити бабцю (2004)

The Ladykillers
Постер до фільму Замочити бабцю (2004)
Дана кінокартина - гумористична історія про те, як компанія джентльменів-професіоналів вирішила пограбувати солідний банк. Герої ретельно готувалися до здійснення задуманого, і тому все вийшло ідеально. Велика частина сюжету присвячена не стільки самому процесу пограбування, як підготовку до нього - описом життя, яким живуть професіонали злодійського світу. Розвиток подій починається з моменту, коли досвідчений злочинець збирає компанію старих товаришів, щоб з ними провернути операцію року. Їх мета - винести в сумках заощадження вкладників банку, при цьому не викликавши реакції охоронної системи. Таке завдання займає чимало часу, тому команда збирається разом для обговорення. Штабом «джентльменів» стає квартира колоритною старенької. Жінка думає, що прийняла до себе групу музикантів, насправді ж її добротою користуються майбутні злочинці року. Негритянка оточила представників мистецтва турботою, вони ж в замін зображували гру на інструментах. У якийсь момент власниця житла почала підозрювати про злочин, і тоді банда професіоналів вирішила вбити її. Ось тільки ця жінка не так просто відноситься до свого життя. Тепер, щоб план був виконаний, чоловікам потрібно об'єднатися зі старенькою...

Інформація про фільм Замочити бабцю (2004)

Рік: 2004
Країна: США
Кіностудія: Touchstone-Pictures
Режисер: Джоель Коен
Основні актори: Том-Хенкс Ірма Гелл (Irma P. Hall), Марлон Ваянс (Marlon Wayans), Джей К. Сіммонс (J.K. Simmons), Тзі Ма (Tzi Ma), Раян Герст (Ryan Hurst), Джордж Воллас (George Wallace)

Фільм Замочити бабцю (2004) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам