загрузка...

Фільм Жандарм і жандарметки (1982)

Le Gendarme et les gendarmettes
Постер до фільму Жандарм і жандарметки (1982)
У поліцейській дільниці поповнення - відразу чотири стажери, а точніше - стажерки, прибувають в жандармерію міста Сен-Тропе. Красиві, високі, стрункі жінки стають не тільки прикрасою, але й цілою купою проблем для старіючих жандармів. Мало того, що погляди героїв раз у раз зіскакують на принади дівчат, що викликає у дружин жандармів обгрунтований гнів, але гірше те, що дівчат викрадають невідомі. Тепер, відстоюючи честь мундира і честь жінки, герої під проводом свого незмінного ватажка Крюшо (Луї де Фюнес) ціною великої кількості комедійних ситуацій змушені усіх рятувати. Приємно відзначити, що знову роль дружини Крюшо виконує Клауді Жансак. І знову зміна у складі жандармів: з'явився Перлин - високий і, як і інші герої, кумедний, до того ж вельми ласий на жіночу увагу чоловік. У фільмі взагалі багато чого нового. За сюжетом до жандармів прийшли не тільки новачки в спідницях, в їх ділянку ще була встановлена і пекельна машина під назвою Комп'ютер, з якою, як ви здогадуєтеся, «стареньким» дуже не просто впоратися. Цікавий факт: перше, що жандарми перевірили на комп'ютері - була інформація про Крюшо і в фільмі звучить реальна дата і місце народження актора Луї де Фюнеса (він народився 31 липня 1914 року у Франції в містечку Курбевуа - передмісті Парижа). Та що там говорити! Навіть поліцейська ділянка у жандармів тепер нова - вони адже переїхали в нове приміщення. Все це дуже цікаво виглядає і додає плюсів фільму, в якому, як і в попередніх фільмах серії, маса смішних пригод, трюкових сцен і. Цікавий факт: інший популярний (у майбутньому) французький комедійний актор Крістіан Клав'є («Жага золота», «Прибульці», «Астерікс і Обелікс») з'являється у фільмі в секундному епізоді в сцені аварії на дорозі, спровокованій танцем жандармів. «Жандарм і жандарметки» - останній фільм не тільки Жана Жиро (режисер помер від туберкульозу під час зйомок трохи не закінчивши картину), але й для Луї де Фюнеса, ця робота стала останньою в його кар'єрі. Таким чином шостий фільм (який, між іншим, вітчизняний глядач побачив на екрані лише через 10 років: з-за деяких еротичних сцен фільм заборонили до показу в Радянському Союзі) завершує серію дуже популярних комедій про пригоди недолугих французьких жандармів - серію, яка полюбилася глядачеві і виглядає навіть зараз, 30 років потому, дуже цікавою.

Інформація про фільм Жандарм і жандарметки (1982)

Рік: 1982
Жанр: Комедія
Кіностудія: SNC
Режисер: Жан Жиро
Основні актори: Луї-де-Фюнес Жак Франсуа / Jacques François, Мішель Модо / Michel Modo, Мішель Ґалабрю / Michel Galabru та інші

Фільм Жандарм і жандарметки (1982) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам