загрузка...

Фільм Жандарм одружується (1968)

Le Gendarme se marie
Постер до фільму Жандарм одружується (1968)
Нові пригоди жандармів, а особливо улюбленця глядача - Крюшо (у виконанні Луї де Фюнеса) тривають! На цей раз месьє Крюшо сильно завинив, коли заарештував за перевищення швидкості якусь дівицю по імені Жозефа. Навіжена жінка опиняється вдовою шановного полковника, а Крюшо, до речі, який сам виховує дочку, по своїй натурі затятий жінконенависник, раптом помічає, що по вуха закохався в жінку. Любов дещо змінює жандарма, він звичайно не стає м'якотілим і безвольним - підлеглі досі страждають від його конфліктності на роботі, проте заради красуні він починає вірити в себе, та до того ж з'являється шанс підвищення по службі, потрібно тільки обскакати свого теперішнього начальника Жербера і краще його здати іспит. І що тільки не зробиш заради любові!.. У третьому фільмі серії про пригоди жандармів нас чекає ще більше комедійних ситуацій. Крюшо настільки загордився від того, що на нього звернула увагу красуня Жозефа, що готовий «йти по трупах» (зокрема свого начальника), щоб довести, що він ще ого-го! А вже коли він домагається свого - ви б бачили, як він задирає ніс, як роздувається немов індик. Комедійний талант Луї де Фюнеса безмежний і знову та знову я повторюю, що жандарм Крюшо - спосланний богом персонаж, якого ніхто б так не зіграв, як це зробив де Фюнес. Закоханий Крюшо нестандартний, видовищний, смішний. А ця перша зустріч з Жозефа, цей поцілунок в ручку з розрядом електрики... Ах! Третя серія блискуче продовжує серіал, вона оригінальна і цікава. На весь фільм вистачає історії кохання Крюшо і Жозефа, за їх відносинами смішно і мило спостерігати. Роль Жозефа грає Клауді Жансак. Роком раніше Клауді вже грала в одному фільмі з Луї де Фюнесом - це була комедія «Оскар / Oscar» (1967). Струнка і симпатична, з тонкими рисами обличчя, вона дуже цікаво виглядала на тлі невисокого де Фюнеса, так що не стало сюрпризом і те, що саме з цієї серії вона стає беззмінною супутницею Крюшо і в інших фільмах кіносеріалу («Жандарм на відпочинку / Le gendarme en balade»(1970), «Жандарм і жандарметки / Le gendarme et les gendarmettes»(1982)), творчий дует де Фюнес - Жансак продовжує існувати і в інших кінопроектах («Заморожений / Hibernatus»(1969)). Підводячи підсумок скажу, що «Жандарм одружується» це одна з кращих серій про жандармів.

Інформація про фільм Жандарм одружується (1968)

Рік: 1968
Жанр: Комедія
Країна: Франція
Кіностудія: SNC
Режисер: Жан Жиро
Основні актори: Луї-де-Фюнес Жан Лефевр / Jean Lefebvre, Женев'єва Ґрад / Geneviève Grad, Крістіан Марен / Christian Marin, Мішель Модо / Michel Modo та інші

Фільм Жандарм одружується (1968) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам