загрузка...

Фільм Дотик зла (1958)

Touch of Evil
Постер до фільму Дотик зла (1958)
«Печать зла» - це похмурий нуар-трилер, що розповідає про поселення на кордоні між Сполученими Штатами і Мексикою, на яке лягла печать зла, і про які живуть в цьому місці людей, які не зуміли уникнути її впливу. Все починається тоді, коли Мігель Варгас, поліцейський, який займається боротьбою з наркотиками, проявляє інтерес до розслідування справи про вибух мексиканської бомби на території Америки. Головним підозрюваним стає молодий мексиканець Санчес, в таємниці уклав шлюб з дочкою загиблого при вибуху чоловіки. У ході справи Мігель, приблизний поліцейський, громадянин і чоловік, стає одержимий помстою, і починає на цьому грунті божеволіти. Його улюблена молода дружина Сьюзен стає жертвою злочинців і опиняється в стані важкого наркотичного сп'яніння. Американський поліцейський Хенк Куинлен заради наживи НЕ погребує жодними засобами, включаючи угоду з дияволом, де на кону - власна душа.

Інформація про фільм Дотик зла (1958)

Рік: 1958
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Орсон Веллс
Основні актори: Чарлтон Гестон (Charlton Heston), Джанет Лі (Janet Leigh), Орсон Веллс (Orson Welles), Джозеф Каллея (Joseph Calleia), Акім Тамірофф (Akim Tamiroff), Джоанна Мур (Joanna Moore), Рей Коллінз (Ray Collins), Денніс Bівер (Dennis Weaver), Валентін де Варґас (Valentin de Vargas), Морт Міллс (Mort Mills), Віктор Міллан (Victor Millan), Лало Ріос (Lalo Rios), Майкл Сарґент (Michael Sargent), Філ Гарві (Phil Harvey), Джої Лансінґ (Joi Lansing)

Фільм Дотик зла (1958) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам