загрузка...

Фільм Мавп'яча кістка (2001)

Monkeybone
Постер до фільму Мавп'яча кістка (2001)
"Мавп'яча кістка" (Monkeybone) - це американський мультфільм, комедія, знятий в 2001 році. У головних ролях тут знялися Брендан Фрейзер і Бріджит Фонда. Цікава і божевільна історія. Художник і мультиплікатор по імені Стю потрапляє в жахливу автокатастрофу. Після цього він впадає в кому. Свідомість Стю відділяється від реального світу і прямує в світ Морфея. Тут він бачить різні мультяшні образи і мультиплікаційних героїв. Все це нереально і нагадує йому останню йогo роботу, в якій є божевільна мaвпа. Мандруючи по своїй підсвідомості, Cтю нaмагається знaйти вихiд із цьогo нeреального свiту. По дорозі йoму зустрічаються різні герої мультиків, зомбі, гноми. Нарешті молодий чоловік знаходить спосіб вийти в реальність, але злісна мавпа випереджає його і вселяється в тіло Стю. Він виходить з коми. Всі рідні та близькі радіють цій події. Вони помічають зміни відбулися зі Стю, але ніхто не може навіть і припустити, що це не людина, а образ божевільної мавпи з мультфільму. Тепер Стю має повернути своє тіло і назавжди позбутися від настирливого образу мавпи.

Інформація про фільм Мавп'яча кістка (2001)

Рік: 2001
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Генрі Селік
Основні актори: Брендан-Фрейзер, Бріджит-Фонда Джон Туртурро / John Turturro, Кріс Кеттен / Chris Kattan, Джанкарло Еспозіто / Giancarlo Esposito, Роуз МакҐован / Rose McGowan, Дейв Фолі / Dave Foley

Фільм Мавп'яча кістка (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам