загрузка...

Фільм Солодкий листопад (2001)

Sweet November
Постер до фільму Солодкий листопад (2001)
Успішний рекламний агент Нельсон Мосс - бізнесмен, для якого кар'єра завжди на першому місці. Самозакоханий, процвітаючий рекламний агент, що живе в скаженому ритмі, звик бути переможцем. Жертвуючи особистим життям заради просування по службі і віддаючи роботі весь свій особистий час, Нельсон не замислювався, чи правильний він обрав шлях, поки не зустрівся з Сарою. Сара - дивовижна жінка, яка жила зовсім не так, як звик Нельсон. Їхнє знайомство було випадковістю і не передбачало довгих відносин, однак за першою ніччю послідувала нова зустріч, за нею - ще одна, і в кінцевому підсумку Нельсон зрозумів, що опинився в дивних, але приємних взаєминах з красивою жінкою. Сара запропонувала йому разом провести листопад, спробувати щось нове, можливо, трохи змінити своє життя, а потім - розлучитися без жодного жалю. Погодившись на такі умови, Нельсон дуже скоро відчув, що його життя насправді сильно змінилося - стало набагато яскравіше і цікавіше. Але чому Сара не збирається продовжувати стосунки з Нельсоном довше, ніж протягом солодкого, але занадто короткого листопада?

Інформація про фільм Солодкий листопад (2001)

Рік: 2001
Країна: США
Кіностудія: 3 Art Entertainment,Warner Bros. Pictures
Режисер: Пет О'Коннор
Основні актори: Кіану-Рівз, Шарліз-Терон Джейсон Айзекс / Jason Isaacs, Ґрег Ґерманн / Greg Germann, Ліам Айкен / Liam Aiken, Роберт Джой / Robert Joy, Лорен Ґрем / Lauren Graham, Майкл Розенбаум / Michael Rosenbaum, Френк Ланджелла / Frank Langella, Джейсон Кравіц / Jason Kravits, Рей Байкер / Ray Baker

Фільм Солодкий листопад (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам