загрузка...

Фільм Вічне сяйво чистого розуму (2004)

Eternal Sunshine Of The Spotless Mind
Постер до фільму Вічне сяйво чистого розуму (2004)
Сором'язливий і тихий Джоела і нестримну Клементина зав'язують відносини в поїзді, їх відразу тягне один до одного, незважаючи на різницю характерів. Але вони ще не знають, що раніше були коханцями. Через два роки разом Клементина звернулася у фірму Lacuna, щоб стерти всі спогади про їхні стосунки. Дізнавшись про це, спустошений Джоел теж вирішив звернутися у фірму і теж пройти процедуру, яка відбувається під час сну. Спогади героя починають стиратися однин за іншим, але раптово він розуміє, що не хоче їх втрачати. Він не в змозі прокинутися, Джоел намагається приховувати спогади про Клементину в найвіддаленіших частинах своєї свідомості. При цьому він начебто заново переживає їхні стосунки. Незважаючи на всі зусилля, всі його спогади все-таки стираються. В цей же час драма відбувається і у працівників компанії Lacuna, які видаляють спогади Джоела. Один з техніків на ім'я Патрік в даний момент зустрічається з Клементиною, тому намагається запам'ятати аспекти їх відносин, отримані з пам'яті Джоела, щоб спокусити дівчину. Секретар Марія намагається спокусити свого начальника доктора Говарда Мерзвяка, який одружений. Потім вона дізнається, що вже раніше робила це, а потім видаляла свої спогади про цей вчинок. Дізнавшись про це, дівчина звільняється, краде записи компанії і розсилає всім клієнтам, які проходили у них процедуру. Джоел і Клементина теж отримують записи незабаром після зустрічі в поїзді і дивуються, так як у них не залишилося зовсім ніяких спогадів один про одного. Джоел вмовляє дівчину відновити відносини, незважаючи на те, яким може бути результат.

Інформація про фільм Вічне сяйво чистого розуму (2004)

Рік: 2004
Країна: США
Кіностудія: Focus Features
Режисер: Мішель Гондрі
Основні актори: Джим-Керрі, Кейт-Вінслет, Елайджа-Вуд, Марк-Руффало Джеррі Роберт Берн / Gerry Robert Byrne, Томас Джей Раян / Thomas Jay Ryan, Джейн Адамс / Jane Adams, Девід Крос / David Cross, Кірстен Данст / Kirsten Dunst, Том Вілкінсон / Tom Wilkinson, Райан Bітні / Ryan Whitney, Деббон Аєр / Debbon Ayer, Амір Алі Саід / Amir Ali Said, Браян Прайс / Brian Price, Полі Літт / Paulie Litt

Фільм Вічне сяйво чистого розуму (2004) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам