загрузка...

Фільм 50 відтінків чорного (2016)

Fifty Shades of Black
Постер до фільму 50 відтінків чорного (2016)
Ханна - скромна і сором'язлива чорношкіра студентка. На відміну від своїх розбещених ровесниць, головна героїня не знає, що таке розпусне життя. Її не цікавлять галасливі тусовки, вона не ганяється за університетськими красенями. Незграбна і непримітна сіра мишка звикла поневірятися по сірих кутах студентської спільноти. Але зважене і серйозне життя Ханни перериває знайомство з Крістіаном Блеком. Одного разу її просять взяти інтерв'ю у успішного чоловіка. Чарівний чорношкірий бізнесмен, в розпорядженні якого зароблені мільйони і сила-силенна вільного часу, зумів розгледіти щось незвичайне в скромній студентці під час робочого діалогу. Крістіан вирішує привернути увагу Ханни і дарує їй кілька своїх фотографій для статті. Коли ж їх знайомство переступає професійні рамки, студентка дізнається, що її молодий чоловік - шанувальник БДСМ ігор. Скромна Ханна вирішує відкинути своє старе життя і увійти в незвичний світ Блека. Чи вдасться їй утриматися в новому амплуа і заволодіти серцем Крістіана, дивіться у фільмі "П'ятдесят відтінків чорного".

Інформація про фільм 50 відтінків чорного (2016)

Рік: 2016
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: IM Global
Режисер: Майкл Тіддес
Основні актори: Марлон Веянс, Калі Гоук, Джейн Сеймур, Еффіон Крокетт, Майк Еппс, Фред Віллард, Кейт Майнер, Ендрю Бечелор, Тіна Ґрімм, Дженні Зіґріно, Говард Алонзо

Фільм 50 відтінків чорного (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам