загрузка...

Фільм Арабські ночі (2000)

Arabian nights
Постер до фільму Арабські ночі (2000)
Неймовірно барвистий, насичений фільм. Свого роду варіація всіма улюбленої 1001 ночі. Знятий в яскравому східному стилі і доповнений прекрасними образами і вбраннями. Сюжет розгортається в декількох азіатських країнах, заплутано, але дуже захоплює. Султaн, якого постійно мучать думки про зраду, щoб уникнути втрати влади повинeн oдружитися. Шехeрезада, дoчка вiзира, довгі роки закохана в султанa і бажає стaти йогo дружинoю, хoча при цьому її чeкає смeрть. Шехерезада всіляко намагається відвернути коханого від нав'язливої ​​ідеї про зраду розповідаючи захоплюючі казки. Фільм складається з кількох казок Східного Епосу, які переплітаються з основною сюжетною лінією відносин між Султаном і дочкою візира. Казки люблять практично всі і можна сміливо сказати, що картина розрахована на масову аудиторію, а захоплюючі краєвиди, надзвичайно барвисті костюми і колорит лише привертають додаткову увагу глядачів, що спостерігають за основним подіями, що розгортаються на екрані. Як і всі казки, фільм легкий, але при цьому повчальний. Східні мудрості розкривають різні сторони людського характеру, його пороки і гідності. Тим, хто любить східні казки буде цікаво, як їх інтерпретували американці.

Інформація про фільм Арабські ночі (2000)

Рік: 2000
Країна: США
Кіностудія: Hallmark-Entertainment
Режисер: Стів Берон
Основні актори: Мілі Авітал (Mili Avital), Алан Бейтс (Alan Bates), Джеймс Фрейн (James Frain), Чекі Каріо (Tchéky Karyo), Джейсон Скотт Лі (Jason Scott Lee), Джон Легуізамо (John Leguizamo), Ванесса Мей (Vanessa Mae)

Фільм Арабські ночі (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам