загрузка...

Фільм Ясон та Аргонавти (2000)

Jason and the Argonauts
Постер до фільму Ясон та Аргонавти (2000)
Пелій - це ім'я правителя, який тероризує всіх жителів своїх володінь. Він вирішує відправити свого племінника в далеку дорогу. Язону належить відвідати Колхіду. Головному героєві необхідно виконати доручення свого дядька. Молодий чоловік зобов'язаний привезти Золоте Руно. Ця річ є дуже цінним скарбом. Золоте Руно довгий час належало жорстокому царю, якого звуть Аерт. Відразу було зрозуміло, що відправляючи на таке завдання племінника, Пелій просто хоче назавжди позбутися від нього. У дорозі його чекала б неминуча загибель. Але герой фільму «Язон і аргонавти» виявився досить сміливим молодим людиною, яка вміє постояти за себе. Язон побудував для себе швидкохідне судно. На ньому він буде подорожувати і шукати Золоте Руно. Судно заносить героя і всю його команду, яка складається зі справжніх шукачів пригод, в Калхіду. З такої подорожі ніколи нікому не вдавалося повернутися. Можливо, тут загибель буде чекати і цих шукачів скарбів. Язону на шляху будуть зустрічатися різноманітні перешкоди, які ті з великими труднощами обходять стороною. Кожна нова перепона буде все складніше і небезпечніше. Але герой готовий зустріти будь-яку біду. Він готовий до найнесподіваніших труднощів.

Інформація про фільм Ясон та Аргонавти (2000)

Рік: 2000
Країна: США
Кіностудія: Hallmark-Entertainment
Режисер: Нік Уіллінг
Основні актори: Джейсон Лондон, Френк Ланджелла, Наташа Хенстридж, Дерек Джекобі, Олівія Вільямс, Енгус МакФадьєн, Денніс Хоппер, Джолін Блелок, Браян Томпсон, Адріан Лестер

Фільм Ясон та Аргонавти (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам