загрузка...

Фільм Пекло (2007)

Sunshine
Постер до фільму Пекло (2007)
Фільм «Пекло» розповість про чергову космічну катастрофу, і порятунок землі. З кожним роком сонце втрачає свою міць і згасає, небезпека повного загасання планети вже дуже близька. Людство продовжує боротися з цією проблемою. Учені приходять до думки величезного вибуху на поверхні сонця, за допомогою якого сонце повинне знов розігріється. Прийнято рішення про створення космічної експедиції, астронавтам необхідно транспортувати ядерну бомбу на поверхню сонця, за допомогою якої спробувати розігріти планету. Команда рятувальників-астронавтів відправляються в подорож на кораблі «Ікар 2». У районі планети меркурій екіпаж рятувальної експедиції отримує сигнал лиха, з борту «Ікар 1», який багато років тому був відправлений на сонце з таким самим завданням, в процесі виконання пропав без вісті. При стикуванні з кораблем попередником відбувається страшна аварія, в цьому вогні гинуть члени екіпажу рятувальників «Ікар 2». Борючись за власні життя, рятувальникам доведеться виконати доручене завдання, щоб забезпечити подальшу життєдіяльність землі.

Інформація про фільм Пекло (2007)

Рік: 2007
Кіностудія: DNA Films
Режисер: Денні Бойл
Основні актори: Кріс-Еванс Кілліан Мерфі (Cillian Murphy), Мішель Єо (Michelle Yeoh), Роуз Бірн (Rose Byrne), Трой Ґаріті (Troy Garity), Гіроюкі Санада (Hiroyuki Sanada), Бенедикт Вонґ (Benedict Wong)

Фільм Пекло (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам