загрузка...

Фільм Плезентвіль (1998)

Pleasantville
Постер до фільму Плезентвіль (1998)
Художній фільм "Плезантвіль" у своєму сюжеті має незвичайну й цікаву історію жителів одного невеликого містечка. Дії фільму відбуваються в кінці 90-х років. Девід Вагнер (Тобі Магуайр) звичайний американський підліток, живе замкнутим життям і обожнює дивитися старий чорно-білий серіал під назвою Плезантвіль. Цей серіал про невелике містечко з однойменною назвою, де всі мешканці добрі і чемні, а життя нереально веселе і приємне. Для Девіда це відмінне місце і він мріє жити в такому містечку. Сестра Девіда - Дженніфер (Різ Уізерспун) навпаки веде активне життя підлітка, вона безтурботна, схиблена на хлопчиськах і моді. Одного разу доля підносить сюрприз у вигляді загадкового телемайстра, який телепортирует брата і сестру в Плезантвіль. Дітям 90-х нелегко пристосуватися до життя 50-х років та ще й усе навколо чорно-біле. Проте кожен незвичний вчинок героїв, не прописані в укладі життя містечка наповнює його яскравими фарбами.

Інформація про фільм Плезентвіль (1998)

Рік: 1998
Країна: США
Кіностудія: New-Line-Cinema
Режисер: Гері Росс
Основні актори: Різ-Візерспун, Пол-Вокер Тобі Магвайр, Вільям Г. Мейсі (William H. Macy), Джоан Ален (Joan Allen), Джеф Деніелс (Jeff Daniels), Джей Ті Волш (J.T. Walsh), Дон Нотс (Don Knotts), Марлі Шелтон (Marley Shelton), Джейн Качмарек (Jane Kaczmarek), Джузепе Ендрюс (Giuseppe Andrews)

Фільм Плезентвіль (1998) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам