загрузка...

Фільм Залізна воля (1994)

Iron Will
Постер до фільму Залізна воля (1994)
Головний герой пригодницько-сімейної драми, кінофільму "Залізна воля" (Iron Will) Уїлл Стоунмен ще раз довів, що не вік буває вирішальним фактором у прояві кращих чоловічих якостей. Юнак втратив свого рідного батька, друга та вчителя по життю. Уїлл взяв на себе обов'язки старшого в сім'ї. Гроші на ферму і свою подальшу та майбутню освіту хлопчик, Уїлл Стоумен, вирішив добути дуже важким способом. Хлопець мав намір брати участь в гонках на собаках, що проводяться на крайній півночі Канади, і обов'язково перемогти. Уїлл був упевнений, що батько б схвалив його дії. Гонка по суворій пустелі в 522 миль була справжнім випробуванням для чоловіків, та цей хлопчик,а саме Уїлл Стоумен, ні на хвилинку не замислився, варто чи ні, та повністю був впевнений в собі. Подивившись цю кінокартину "Залізна воля" (Iron Will), ви зрозумієте ціну мужності, та сили чоловіків. Вам буде приємно переглянути цей кінофільм в родиному колі, так як це пригодницько-сімейна драма, яка буде до душі всім, хто захоче її переглянути.

Інформація про фільм Залізна воля (1994)

Рік: 1994
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Чарльз Гайд
Основні актори: Кевін-Спейсі МакКензі Естін / Mackenzie Astin, Девід Оґден Стаєрз / David Ogden Stiers, Авґуст Шелленберґ / August Schellenberg, Браян Кокс / Brian Cox, Джордж Ґердес / George Gerdes, Джон Террі / John Terry

Фільм Залізна воля (1994) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам