загрузка...

Фільм Рапунцель: Заплутана історія (2009)

Rapunzel
Постер до фільму Рапунцель: Заплутана історія (2009)
Екранізація чарівної казки братів Грімм - про довговолосу красуню Рапунцель, підступну чаклунку та прекрасного Принца, що з усіх сил поспішає звільнити свою кохану. Коли вагітна дружина фермера захотіла поласувати Рапунцель, зростаючу в сусідньому саду, її чоловікові довелося вкрасти для неї цю рослину. Виявилося, що сад належав чаклункі, і за те, що трапилося, а саме за злодійство, вона вимагала віддати їй тільки народжену чарівну та прекрасну дівчинку... Пройшло багато років, чаклунка заточила вже підрослу дівчину в неприступній вежу з єдиним вікном, через яке по довгому волоссю своєї полонянки вона могла забиратися наверх. Але як не старалася чаклунка заховати прекрасну Рапунцель від людських очей, про дівчину, почувши її пісню, дізнався Принц. І тепер ніякі перешкоди не зможуть зупинити його на шляху до коханої! Фiльм, хоч і пoзиціонується, як «для дорoслих» мaє дитячу наївнiсть і чарівнiсть. Говoрити про якість та якiсь знахідки не вaрто - це надзвичайно прoсте і міцне кінo, цим вонo й добрe.

Інформація про фільм Рапунцель: Заплутана історія (2009)

Рік: 2009
Країна: Німеччина
Кіностудія:
Режисер:
Основні актори: Сюзанн Фон Борсоді, Луїза Віцорек, Джейм Крсто, Борис Альїнович, Антьє Вестерманн, Рита Фельдмаєр, Дітер Монтаг, Піт Клоке, Евеліна Сідікова, Люка Андрес

Фільм Рапунцель: Заплутана історія (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам