загрузка...

Фільм Скарб Срібного озера (1962)

Der Schatz im Silbersee
Постер до фільму Скарб Срібного озера (1962)
Фільм «Скарб Срібного озера» - західнонімецький вестерн, заснований на сюжеті пригодницького роману Карла Мая. Про незчисленні скарби Срібного озера ходять легенди. Шлях до них вказує старовинна карта, розділена між двома давніми товаришами і партнерами. Одного з них, старого Енгеля, вбивають бандити полковника Брінклі, охочі дістати схему і дістатися до золотоносного озера. Син загиблого клянеться відшукати і покарати вбивць, а на допомогу хлопцеві приходять відомі захисники справедливості - влучний мисливець Шеттерхенд і індіанець-слідопит Вінету. Компанія хоробрих героїв негайно відправляється розшукувати банду. З чуток, решта карти захована на фермі Паттерсон, куди Шеттерхед і Вінету хочуть потрапити раніше грабіжників. На жаль, про ферму дізнається і полковник, що має всюди шпигунів. Тепер господарів маленького ранчо чекає небезпечна переробка, але індіанець з рейнджером поспішають на виручку. Зупинити жодних стерв'ятників і захистити скарби і їх справжніх власників - ось завдання для відважних месників.

Інформація про фільм Скарб Срібного озера (1962)

Рік: 1962
Кіностудія: Rialto Film Preben-Philipsen
Режисер: Гаральд Райнл
Основні актори: Лекс Баркер / Lex Barker, Герберт Лом / Herbert Lom, Ґец Ґеорґе / Götz George, Карін Дор / Karin Dor, Маріанне Гопе / Marianne Hoppe, Еді Арент / Eddi Arent, Ральф Вольтер / Ralf Wolter, Сіма Яніціжевіч / Sima Janicijevic, Ілія Івезіч / Ilija Ivezic, Мірко Боман / Mirko Boman

Фільм Скарб Срібного озера (1962) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам