загрузка...

Фільм Цілісно-металева оболонка (1987)

Full Metal Jacket
Постер до фільму Цілісно-металева оболонка (1987)
Передостанній фільм Стенлі Кубрика розповідає про війну у В'єтнамі. Розповідає жорстко, по-чоловічому, без соплів. Обійшовшись без моралізаторства, культовий режисер вклав в драму «Суцільнометалева оболонка» потужний філософський підтекст, відчути який зможе кожен, хто почне дивитися її онлайн. Стрічка стала екранізацією роману Густава Хесфорд «Старики» і номінувалася на «Оскар» за кращий адаптивний сценарій. Витримавши дику, виснажливу муштру тренувальної бази, юні морпіхи перетворилися в справжню військову машину: напис на касках «народжений вбивати» - не просто слова. Вчорашні хлюпик стали потужною зброєю, але навіть суцільнометалева оболонка не захистить, коли прийде час вмирати, а це може статися в будь-який момент. Усвідомлення щосекундної можливості перетворитися в нерухому масу з м'яса і кісток підстьобує адреналін, заганяючи надію вижити в найдальший кут свідомості. Тільки так, не замислюючись, можна йти вперед, продираючись крізь безглуздий пекло на землі, створений самою людиною. Подивитися фільм "Суцільнометалева оболонка (англійською мовою з російськими субтитрами)" онлайн ви можете в хорошій якості. Приємного перегляду!

Інформація про фільм Цілісно-металева оболонка (1987)

Рік: 1987
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Стенлі-Кубрик
Основні актори: Метью Модайн, Адам Болдуін, Вінсент Д`Онофріо, Р. Лі Ермі, Доріан Хервуд, Кевін Мейджор Ховард, Арлісс Ховард, Ед О`Росс, Джон Террі, Кірон Джеккініс

Фільм Цілісно-металева оболонка (1987) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам