загрузка...

Фільм Перл Харбор (2001)

Pearl Harbor
Постер до фільму Перл Харбор (2001)
Сімейство рибалок з племені сірку, Кіно і Хуана, щасливо живе в хатині на березі моря. Нещодавно у них з'явився малюк, і навіть злидні не спроможна вибити подружжя з колії, однак чоловікові сниться один і той же страшний сон. Прокинувшись, він зауважує, що в колиску забрався скорпіон. Комаха жалить немовляти. Засмучені батько і мати намагаються звернутися до білого доктору, але той наказує слугам прогнати нещасних індіанців геть. Здавалося б, порятунок неможливо, але організм дитини стійко бореться зі смертоносним отрутою, так і рибалці посміхається удача - він дістає з дна велику раковину, що приховує колосальних розмірів перлину. Тепер точно все буде добре, і Кіно з Хуаном вже починають будувати плани, як же витрачати несподівано звалилося їм на голови багатство. Звістка про неймовірне везіння будинків розлітається по окрузі швидко і все вже чекають, коли ж хлопець піде продавати скарб. З'являється і доктор, раптово «подобрілим» і вирішив допомогти малюкові. За перлиною починається справжнє полювання, і Хуана просить чоловіка позбутися проклятої коштовності. Вночі їх намагаються вбити у власній хатині, а потім і спалюють кволе житло. Рятуючись, подружжя ховаються в печері, але випадкова куля грабіжників вбиває їх крихітного сина. Вранці Кіно повертається в село, несучи в пакунку маленьке тільце. Він зупиняється на березі і з розмаху кидає скарб в море, адже воно для нього тягар.

Інформація про фільм Перл Харбор (2001)

Рік: 2001
Країна: США
Кіностудія: Touchstone-Pictures
Режисер: Майкл Бей
Основні актори: Бен-Аффлек, Кейт-Бекінсейл, Алек-Болдуїн, Дженніфер-Гарнер Куба ҐудінҐ-молодший (Cuba Gooding, Jr), Ден Екройд (Dan Aykroyd)

Фільм Перл Харбор (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам