загрузка...

Фільм Спокута (2007)

Atonement
Постер до фільму Спокута (2007)
Дія драматичної кінострічки "Спокута", знятої за мотивами однойменного роману англійського письменника Іена Мак'юена, починаються в довоєнний час, в 1935 році, в Англії. У заміському особняку проводить літо сім'я багатого політика. 13-річна Бріоні володіє талантом до твору п'єс і готується дати спектакль родичам по одній з написаних п'єс, а так само встигає стежити за розвитком роману між своєю старшою сестрою Сесілією і сином їх колишнього садівника Роббі. Однак, коли під час званої вечері відбувається замах на невинність кузини Лоли, Бріоні заявляє, що насильником є ​​Роббі. Фатальний лист, написаний Роббі для Сесілії, було невірно витлумачене Бріоні і призвело до жахливих наслідків. Для спокутування своєї провини Роббі засуджують і відправляють відбувати термін у в'язницю, а в розпал Другої світової війни відправляють засудженого воювати на фронт. Закохані продовжують переписку, де висловлюють свої найвідвертіші почуття і емоції, але чи зможуть вони зустрітися знову і стати щасливими?

Інформація про фільм Спокута (2007)

Рік: 2007
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Джо Райт
Основні актори: Кіра-Найтлі, Джеймс-Мак-Евой, Бенедикт-Камбербетч Сірша Ронан, Ромола Гарай, Ванесса Редгрейв, Джуно Темпл, Нонсо Анозі, Бренда Блетін, Чарлі вон Сімсон

Фільм Спокута (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам