загрузка...

Фільм 28 тижнів потому (2007)

28 Weeks Later
Постер до фільму 28 тижнів потому (2007)
Минуло шість місяців після перетворення жителів Лондона в нещадних зомбі-вбивць. Не потрапити під вплив страшного вірусу майже нікому не вдалося, але все ж деякі люди вижили. У їх числі - чоловік на ім'я Дон. Рятуючись, він був змушений залишити свою, ще живу, дружину Елліс. Їхні діти, Теммі і Енді, в цей час були в іншій країні. Повернувшись до Лондона, нащадки Дона дізнаються, що американські військові створили в одному з районів столиці зону, де розмістили всіх здорових людей. Там вони і знайшли свого батька. Хлопці вирішують пробратися до свого дому, щоб хоч щось дізнатися про Елліс. Втіливши план в життя, вони знаходять вдома свою живу і здорову маму. Американські солдати забирають їх назад в зону, на цей раз - разом з дружиною Дона. Але Елліс - безсимптомний носій вірусу. Коли про це дізнається керівництво американської армії і вирішує знищити її, стає вже занадто пізно. Дон через поцілунок заражається вірусом, позбавляє життя свою дружину і, покинувши безпечну зону, тікає в місто. Чоловік кусає всіх підряд, а американці раз у раз знищують нових заражених. Енді і Теммі вдається покинути небезпечну зону і не стати жертвою зомбі або військових. Їм допомагають біолог Скарлетт і сержант Дойл. Останній через деякий час гине у вогні, а іншим вдається потрапити до метро. Там їх знаходить Дон. Він вбиває Скарлет і кусає свого сина. Теммі доводиться застрелити папу. Заражений, але на вигляд цілком здоровий Енді разом з сестрою добирається до стадіону. Там їх знаходить чоловік на ім'я Флінн, який не знає про те, що діти - безсимптомні носії. Він бере їх з собою і вирішує їхати до Франції. Через 28 днів у Парижі повторюється сумна лондонська історія. Заражені французи перетворюються на зомбі, а здорові люди намагаються вижити і кличуть на допомогу.

Інформація про фільм 28 тижнів потому (2007)

Рік: 2007
Кіностудія: DNA Films
Режисер: Хуан Карлос Фреснаділло
Основні актори: Роберт Карлайл / Robert Carlyle, Роуз Бірн / Rose Byrne, Джеремі Реннер / Jeremy Renner, Гарольд Перрінау / Harold Perrineau, Кетрін МакКормак / Catherine McCormack, Ідріс Ельба / Idris Elba, Імоджен Путс / Imogen Poots, Макінтош Маглетон / Mackintosh Muggleton, Аманда Уолкер / Amanda Walker, Шахід Ахмед / Shahid Ahmed, Гарфілд Морган / Garfield Morgan, Емілі Бічем / Emily Beecham, Бінс Ель-Балаві / Beans El-Balawi, Меган Попель / Meghan Popiel, Стюарт Александр / Stewart Alexander

Фільм 28 тижнів потому (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам