загрузка...

Фільм Людина-вовк (2010)

The Wolfman
Постер до фільму Людина-вовк (2010)
У 1891 році Лоуренс Телбот, який вже давно не відвідує сім'ю, після смерті брата повертається в будинок свого батька. Колись Лоуренс, що мав почуття до нареченої свого брата, виїхав з рідного дому, але тепер борг зобов'язує його знайти вбивцю родича. Вистеживши злочинця, Лоуренс дізнається, що брат загинув у сутичці з перевертнем і після зіткнення з чудовиськом сам потрапляє під дію прокляття. Лоуренс починає змінюватися і це не залишається непоміченим слідчим Емберлайном. Емберлайн, який не допускає думки про містичне пояснення вчинків Лоуренса, вирішує позбутися від нього найбільш ефективним способом - він хоче відправити Лоуренса в лікарню для божевільних. Там Лоуренс позбавлений можливості продовжувати пошуки вбивці, проте дізнається дуже багато і про причини, за яких був убитий його брат, і про свою власну долю. Чому родина Телбот привернула до себе увагу перевертня? Що тепер чекає Лоуренса, якому ніхто не вірить?

Інформація про фільм Людина-вовк (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Джо Джонстон
Основні актори: Бенісіо-Дель-Торо Саймон Мерреллс / Simon Merrells, Джемма Валан / Gemma Whelan, Емілі Блант / Emily Blunt, Маріо Марін-Боркез / Mario Marin-Borquez, Аса Баттерфілд / Asa Butterfield, Крістіна Конте / Cristina Contes, Ентоні Гопкінс / Anthony Hopkins, Арт Малік / Art Malik, Малкольм Скейте / Malcolm Scates, Ніколас Дей / Nicholas Day, Майкл Кронін / Michael Cronin, Девід Стерн / David Sterne, Девід Скофілд / David Schofield, Роджер Фрост / Roger Frost, Г'юґо Вівінґ / Hugo Weaving

Фільм Людина-вовк (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам