загрузка...

Фільм Муха частина 1 (1986)

The Fly 1
Постер до фільму Муха частина 1 (1986)
Молодий геніальний винахідник Сет Брандл запрошує в свою лабораторію журналістку Вероніку Квайф, щоб та написала статтю про його останньому винаході. Він демонструє їй дві телепортаціонних камери, які він називає телеподамі. Прямо при ній він ставить досвід і переміщує з однієї камери в іншу її панчіх. Журналістку вразило це відкриття, і вона поділилася інформацією про нього зі своїм коханим, а також босом, Статіс Борансом. Той спочатку не повірив Вероніці, але виявилося, що Сет дійсно сім років працював над цим проектом. Вчений знову запрошує дівчину в лабораторію, щоб вона стала свідком закінчення робіт над проектом і вела хроніку. Незабаром між ними зав'язується роман. Проблема, яку до сих пір не може вирішити Сет, - телепортація живих істот. Всі подібні експерименти завжди закінчувалися смертю випробуваного. Але нові почуття до Вероніки допомагають Сету зібратися з думками і вирішити дану проблему. Він вдало проводить досвід на бабуїна, і, здається, життя почало налагоджуватися. Але в цей час Статіс починає ревнувати Вероніку і влаштовує за нею стеження. Журналістка на час залишає Сета, щоб розібратися зі Статіс. У цей час учений не знаходить собі місця, напивається і вирішує телепортувати самого себе. Досвід проходить успішно, але не зовсім. Разом з ним в телеподе перебувала муха, і незабаром Сет починає помічати перші зміни в своєму організмі ...

Інформація про фільм Муха частина 1 (1986)

Рік: 1986
Країна: США
Кіностудія: Metro-Goldwyn-Mayer
Режисер: Дейвід Кроненберг
Основні актори: Джеф Ґолдблюм (Jeff Goldblum), Джина Дейвіс (Geena Davis), Джон Ґетс (John Getz), Джой Бушел (Joy Boushel), Дейвід Кроненберґ (David Cronenberg) та інші.

Фільм Муха частина 1 (1986) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам