загрузка...

Фільм Що ми робимо у тінях (2014)

What We Do in the Shadows
Постер до фільму Що ми робимо у тінях (2014)
Комедійний фільм жахів, знятий в жанрі псевдодокументалістика, розповідає про життя вампірів у сучасній Новій Зеландії. Чотири вампіри є сусідами по будинку і щосили намагаються пристосуватися до реалій мінливого світу. Віаго триста сімдесят дев'ять років. Він типовий денді, який намагається прищепити друзям любов до піднесених понять і порядку. Владиславу за вісімсот, він схильний до розпусти і тортур, хоча останніми роками його інтерес до улюблених занять трохи згас. Наймолодший з них - Дікон. Він ще не перетнув двохсотлітню позначку. Дікон по натурі бунтар, люблячий бути в центрі свята. Його перетворив на вампіра Петер, що живе в підвалі. Цей тисячолітній експонат вже практично не нагадує звичайну людину і рідко вибирається назовні. Їм доводиться непросто: потрібно постійно шукати жертв на вечерю, уникати світла, вступати в перепалки з перевертнями, модно одягатися, не бачачи свого відображення в дзеркалі, шукати тих, хто запросить в клуб та інше. Щоночі банда вампірів виходить на прогулянку, щоб зануритися в чергову незабутню пригоду.

Інформація про фільм Що ми робимо у тінях (2014)

Рік: 2014
Кіностудія: Unison Films
Режисер: Джемейн Клемент
Основні актори: Джемейн Клемент, Тайка Вайтіті, Джонатан Бург, Корі Гонсалес-Макуер, Стью Рутерфорд, Бен Френшам, Джекі ван Бік, Елена Стейко

Фільм Що ми робимо у тінях (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам