загрузка...

Фільм Ван Хелсінг (2004)

Van Helsing
Постер до фільму Ван Хелсінг (2004)
Гебріел Ван Хелсінг, лицар таємного Святого Ордена, успішно винищує всяку нечисть за вказівкою Ватикану. Чергове завдання для нього - вбити Дракулу, повелителя вовкулаків, який мав намір винищити весь рід людський в Останньою Темної Битві. Для того щоб зробити це, графу потрібні помічники, але сам він не здатний мати потомство, все його «діти» вмирають невдовзі після створення. Вампір сподівається, що вдихнути життєву силу в його «крихіток» зможе недоумкуватий доктор Віктор Франкенштейн, воскресивши зробленого їм монстра. Тому Ван Хелсінг треба поспішати. Кровососи повинен бути знищений до того, як вчений зможе повторити свій експеримент. Прихопивши з собою помічника, молодого монаха-послушника Карла, Гебріел спішно відбуває з Риму в Трансільванію. За чотириста років до всіх цих подій країною правив циганський король Валеріус, син якого, уклавши угоду з Сатаною, перетворився в невразливого Дракулу. Барон поклявся, що ніхто з його нащадків не потрапить в Рай доти, поки вампір НЕ буде знищений. Нині це намагаються зробити Анна і Велкан, його нащадки. У Трансільванії мисливець зустрічає принцесу Валеріус і обіцяє допомогти їй вбити графа. Молоді люди полюбили один одного. Гебріел розуміє, що ключ до пожвавлення вампірів криється в створенні Франкенштейна, тому він хоче відвезти монстра в Рим. Але граф викрадає дівчину і пропонує лицареві обміняти її на чудовисько. Мисливця на вампірів кусає перевертень, і він знаходить величезну силу. Анна, Карл і Гебріел відправляються в Крижаний Палац Дракули на вирішальну битву. Хельсинг вдається вбити графа, але, залишаючись у вигляді вовка, він нападає на кохану. Анна встигає зробити Гебріел укол сироватки, що запобігає звернення в лікантроп, але сама гине.

Інформація про фільм Ван Хелсінг (2004)

Рік: 2004
Країна: США, Чехія
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Стівен Соммерс
Основні актори: Хю-Джекман, Кейт-Бекінсейл Річард Роксбург, Девід Венем, Шулер Хенслі, Олена Анайя, Уілл Кемп, Кевін Дж. О `Коннор, Сільвія Цоллока, Джозі Маран, Том Фішер, Семюел Вест, Роббі Колтрейн, Стівен Фішер

Фільм Ван Хелсінг (2004) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам