загрузка...

Фільм Вовк-чудовисько (2010)

Monsterwolf
Постер до фільму Вовк-чудовисько (2010)

Фільм «Вовк-чудовисько» вийшов на екрани США 9 жовтня 2010 року. Цей фантастичний фільм жахів поставив режисер Тодор Чапканов. Сюжет побудований на усних переказах корінних жителів Америки, індіанців, які жили згідно своїх вірувань в повній гармонії з природою, а коли блідолиці почали їх виселяти з звичних місць, то сама природа була проти цього.

Такий малобюджетний фільм випустили молоді кінематографісти, тому в ньому не дуже багато барвистих панорам і відсутні відомі актори. Але ті, що брали участь, старалися, докладаючи все своє вміння, щоб фільм не був остаточно провалений. Молоді Моніка Акоста і Ніколь Баррі довели, що такі ролі для них годяться, тому можна очікувати, що ці імена незабаром з'являться в більш солідних фільмах.

Сюжет фільму «Вовк-чудовисько»: в глибині Луїзіани йде пошук нафти. Бригади бурильників шукають нафту і газ, пробурюючи все нові і нові свердловини. В околицях невеликого містечка, де колись була індіанська резервація, бурильники бурили звичайну розвідувальну свердловину. Самі того не очікуючи, вони розкрили надра і випустили на свободу древній дух вовка, Kachinawaya, який за давніми індіанськими переказами захищав їх землі від загарбників...

Інформація про фільм Вовк-чудовисько (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Active Entertainment
Режисер: Тодор Чапканов
Основні актори: Леонор Варела, Роберт Пікардо, Марк Маколєй, Стів Рівіс, Джейсон Лондон, Джон Ейз, Гріфф Ферст, Рікі Уейн, Ніколь Баррі

Фільм Вовк-чудовисько (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам