загрузка...

Фільм Нікчемний Я 2 (2013)

Despicable Me 2
Постер до фільму Нікчемний Я 2 (2013)
Злочинець Грю тепер законослухняний громадянин, який живе тихим життям в оточенні трьох чарівних дівчаток, прийомних дочок, і міньйон. Його незмінний помічник, доктор Нефаріо, від нудьги поміняв роботу - тепер він працює на іншого начальника. У цей час Земля знову опиняється у смертельній небезпеці - невідомі злочинці якимось чином викрадають суперсекретну лабораторію в Арктиці. На її базі досліджується інноваційне хімічну зброю, здатне перетворити будь-яка жива істота в некерованого монстра. Пошуками розробок займається Антізлодейская Ліга, підключивши до них спеціального агента - чарівну Люсі Уайлд. Рішуча пані оперативно викрадає спокійного Грю і вмовляє допомогти корпорації повернути вкрадене.Герой вважає її дивною і непрофесійної, але загальні пригоди кілька їх зближують. Сліди речовини були знайдені на території великого торгового центру. Під підозру потрапляє чарівний ресторатор Едуардо Перець. Екс-злочинець дізнається в ньому загиблого кілька років тому під час вибуху снаряда видатного лиходія Ель Мачо. Під час святкування сальси Грю вдається пробратися в приміщення, що охороняються будинку. Він підтверджує відразу кілька важливих фактів: нібито померлий лиходій в дійсності тільки імітував свою смерть, і він же є новим начальником Нефаріо. Щоб впливати на нашого героя, Едуардо викрадає Люсі і декількох міньйон. За допомогою секретного речовини він перетворює жовтих добрих істот в фіолетових безумців. Справитися з Ель Мачо вдається тільки спільними зусиллями дівчаток, Нефаріо, що залишилися міньйонів і самого Грю. А найбільш вражаючим результатом цієї пригоди стала довгоочікуване весілля головного героя і милою Люсі.

Інформація про фільм Нікчемний Я 2 (2013)

Рік: 2013
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: П'єр Соффін
Основні актори: Стів Карелл, Крістен Віґ, Бенджамін Бретт, Міранда Косґров, Расселл Бренд, Кен Жонґ, Стів Куґан, Елсі Фішер, Дена Ґаєр, Мойзес Аріас

Фільм Нікчемний Я 2 (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам