загрузка...

Фільм Ральф - руйнівник (2012)

Wreck-It Ralph
Постер до фільму Ральф - руйнівник (2012)
Що наше життя? Аж ніяк не фуагра. День за днем ми волочем свій час до спільного знаменника, під який всі коли-небудь ляжемо. А в процесі граємо в добрих і злих поліцейських, віртуозно обходимо заповіді, категорично кладемо на Канта з його імперативом. І сотнями здираємо з себе ярлики, не забуваючи тисячами наклеювати їх на оточуючих. Це нормально. Кожен повинен грати за якою-небудь полюс. І якщо ми завжди в гостях у правди, «вони» перебувають виключно на темну сторону сили. Проблема в тому, що в кожного свої «вони». А поганим круто бути тільки в кіно. Втім, навіть останнє спірно, вважають на студії Disney. Свіже творіння спадкоємців милого (хоча в житті він був підлим жмотиной) дядечка Уолта - «Ральф» - відразу в трьох вимірах доводить, що навіть доброму злу не місце на святах життя. Твориш три букви - трьома буквами по лобі і віддасться. І не робота красить людини. Така ось нехитра мораль, помножена на дитячий гумор і смачную картинку. Недоросткам може заходити замести десерту. Людям з паспортом вставить хіба що як гіда по ностальгічним восьми бітів, знятого за допомогою трьох вагонів розписних терапикселей. Незвичайний же сюжет буде сильно зіпсований віковим рейтингом і мі-мі-мі. А чого ще ви хотіли від мультика про аркади? Спасибі, що хоч в носі не копирсаються та в рот не складають.

Інформація про фільм Ральф - руйнівник (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Річ Мур
Основні актори: Алан Т'юдік (Alan Tudyk), Джон К. Рейлі (John C. Reilly), Джейн Лінч (Jane Lynch), Ед О’Ніл (Ed O'Neill), Стефані Скотт (Stefanie Scott), Рейчел Харріс (Rachael Harris), Сара Сілверман (Sarah Silverman)

Фільм Ральф - руйнівник (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+5 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам