загрузка...

Фільм Вартові легенд (2012)

Rise of the Guardians
Постер до фільму Вартові легенд (2012)
Наш світ переповнений різними небезпеками. Причому не тільки тими, які ми можемо бачити, але і небезпеками незримими. Про них складені легенди, про них розповідають казки. Але далеко не всі люди дійсно вірять в існування потойбічних злісних тварин, здатних нашкодити і дорослим, і дітям. Саме тому підлий Бугімен спокійно будує свої підступні плани. Нічого не підозрюючи, люди знаходяться у великій небезпеці. Але, на щастя, існує таємне товариство таких же казкових персонажів, готових будь-якої миті стати на захист людей від жахливих монстрів. Вони називають себе «Вартові легенд». Вони - це добрий Санта-Клаус, красуня Зубна Фея, забавний і мудрий Великодній кролик і мила Піщана людина. Але на цей раз сили зла настільки великі, що їм буде потрібна допомога. Хранителі звертаються за нею до відчайдушного Джека Фроста. Потрібно подивитися фільм, щоб дізнатися, чи захоче крижаний хуліган вступити в команду захисників дітей і дорослих. Чи не побояться герої відкрито виступити проти сил зла? І чи зможе маленький, хоробрий загін зупинити ретельно підготовлені підступи жахливого злочинця?

Інформація про фільм Вартові легенд (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks-SKG
Режисер: Пітер Ремсі
Основні актори: Алек Болдуін, Айла Фішер, Дакота Гойо, Х'ю Джекман, Джуд Лоу, Кріс Пайн, Хаманн Гріффін, Каміль Макфеддена, Джорджі Грів, Емілі Нордвінд

Фільм Вартові легенд (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам