загрузка...

Фільм Панда Кунг-Фу 3 (2016)

Kung Fu Panda 3
Постер до фільму Панда Кунг-Фу 3 (2016)
Тепер майстер Шифу говорить По, що той повинен піднятися на сходинку вище - від воїна-дракона до вчителя. Але для По це буде дуже важко, адже він все ще «доросла дитина». Якось раз в їх село приходить Панда, який шукає свого сина. Все поселення, включаючи головного героя мультика «Панда Кунг-Фу 3», було вражене. По впізнав в гості свого батька, але той був незадоволений і до того ж сумнівався в такій спорідненості. Коли вони знайомляться ближче, новоспечений тато забирає сина в гори, в секретне село Панд. Тепер воїн-дракон опинився в рідному домі. Він бачить таких же, як він, тільки маленьких або літніх. По це дуже подобається, адже він ніколи не жив зі своєю справжньою сім'єю. Але несподівано повернувся Кай - звір-месник, який працював разом з Угвеєм. Кай напав на село воїнів, а тепер прямує до панд. По повинен навчити панд битися і він готовий зробити з них майстрів Кунг-фу. Однак це буде дуже складно. Тепер герою доведеться стати першокласним учителем, адже це єдиний шанс на перемогу. Але чи зможе він зробити з незграбних побратимів справжніх майстрів? Чи захистить Долину Панд?

Інформація про фільм Панда Кунг-Фу 3 (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks-SKG
Режисер: Дженніфер Ю-Нельсон
Основні актори: Джек Блек, Анджеліна Джолі, Брайан Кренстон, Сет Роґен, Люсі Л'ю, Дастін Гоффман, Девід Кросс, Кейт Гадсон, Джонатан Кімбол Сіммонс, Джекі Чан

Фільм Панда Кунг-Фу 3 (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+8 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам